Omschrijving
Klussers opgelet! Ontdek deze ruime begane grond maisonnette met een grote, zonnige tuin op het zuidwesten en maar liefst vier slaapkamers. Zowel geschikt voor starters als voor gezinnen met meerdere kinderen. De woning is gelegen in een rustige woonwijk dichtbij alle faciliteiten en biedt veel ruimte, zowel binnen als buiten.
Ligging
De 5-kamer maisonnette bevindt zich op de begane grond van een kleinschalig appartementencomplex en beschikt over een zonnige tuin en een aangebouwde berging aan de voorzijde. De locatie is ideaal, op korte afstand van winkelcentrum “Petuniatuin”, sportfaciliteiten, scholen en openbaar vervoer. Ook de belangrijkste uitvalswegen naar de snelwegen rondom Zoetermeer zijn gemakkelijk bereikbaar.
Indeling
Bij binnenkomst kom je in een ruime hal met de meterkast en toegang tot de woonkamer. De lichte, L-vormige woonkamer is ongeveer 30 m² groot en biedt veel ruimte en daglicht. Aan de voorzijde van de woning bevindt zich de halfopen keuken van circa 12 m², uitgerust met een recht keukenblok. Hier is de mogelijkheid om een nieuwe keuken naar eigen wens te plaatsen.
Vanuit de woonkamer is er toegang tot een tussenhal, waar de toiletruimte en de trap naar de verdieping zich bevinden. De toiletruimte is deels betegeld en voorzien van een toilet en een fonteintje.
Eerste verdieping
Hier beschikt u over maar liefst 4 slaapkamers! Er zijn twee slaapkamers aan de voorzijde van respectievelijk circa 12 m² en 9 m² en twee aan de achterzijde van respectievelijk circa 13m² en 7m². Tussen de slaapkamers in is de badkamer gelegen, welke beschikt over een closet, fonteintje en een ligbad. De badkamer is eventueel nog naar geheel eigen smaak en indeling te realiseren. De overloop beschikt over een vaste bergkast en de c.v.-ruimte.
Enthousiast geworden? Hier nog even de bijzonderheden samengevat:
– Ruime en lichte woonkamer;
– 4 slaapkamers;
– Grote zonnige tuin op het zuidwesten;
– Loopafstand van winkelcentrum Petuniatuin en openbaarvervoer;
– Naar eigen smaak en stijl te renoveren;
– Actieve Vereniging van Eigenaren;
– VvE bijdrage € 139,- per maand;
– Leeg uit verhuur;
– Project notaris NL Notariaat;
– Van toepassing zijn o.a. de Asbest-, Ouderdoms- en Niet bewoningsclausule;
– Oplevering in overleg.
Woning aankopen? Neem uw eigen NVM-aankoopmakelaar mee! Uw NVM-aankoopmakelaar komt op voor uw belang en bespaart u tijd, geld en zorgen.
Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars in Haaglanden vindt u op Funda.
De gegeven informatie is met zorgvuldigheid opgesteld, aan de juistheid kunnen echter geen rechten worden ontleend. Alle verstrekte informatie moet beschouwd worden als een uitnodiging tot het doen van een aanbod of om in onderhandeling te treden.
Kenmerken
- 115 m2
- 5 kamers
Overdracht
- Koopprijs
- € 350.000,- k.k.
- Status
- BESCHIKBAAR
- Aanvaarding
- In overleg
Bouw
- Soort
- Maisonnette
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1978
- Dak type
- Plat dak
Oppervlakten en inhoud
- Woonoppervlakte
- 115 m2
- Gebruiksoppervlakte overige functies
- 6 m2
- Buitenruimte
- 0 m2
- Inhoud
- 408 m3
Indeling
- Aantal kamers
- 5
- Aantal slaapkamers
- 4
- Woonlaag
- 1
- Voorzieningen
- Mechanische ventilatie, TV kabel, Natuurlijke ventilatie
Energie
- Energieklasse
- E
- Isolatievormen
- Gedeeltelijk dubbelglas
- Soorten verwarming
- CV ketel
- Soorten warm water
- CV ketel
- CV ketel type
- Remeha Tzerra
- CV ketel bouwjaar
- 2008
- CV ketel eigendom
- Eigendom
- CV ketel combiketel
- Ja
Buitenruimte
- Liggingen
- Aan rustige weg, In woonwijk
- Tuintypen
- Achtertuin, Voortuin
- Achtertuin
- 65 m2
- Ligging tuin
- ZW
Garage
- Soort garage
- Geen garage
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Openbaar parkeren