Omschrijving
Uw kans op een 3-kamer appartement gelegen in het centrum aan het marktplein met uitzicht op de
“Dobbeplas” en natuurlijk met alle gemakken van het stadshart en het oude dorp op loopafstand, waar u uw eigen wensen nog kunt realiseren!
Dit appartement is op de tweede verdieping van een appartementencomplex gelegen, welke tussen het Stadshart en de “Dorpstraat” is gelegen met naast de winkels en de horeca ook openbaar vervoer naar Den Haag en Rotterdam.
Dus bent u op zoek naar een 3-kamer appartement met alle faciliteiten in de omgeving dan moet u dit appartement eens komen bekijken.
Indeling:
Entree tot de hal, welke toegang biedt tot de meterkast (5 groepen en aardlekschakelaar), een gedeeltelijk betegelde toiletruimte met closet en fonteintje, stookruimte met c.v-combiketel en een ruime, gedeeltelijk betegelde badkamer met douche, wastafelmeubel en wasmachine aansluiting. De zeer lichte en ruime woonkamer van ruim 27m² heeft bijzonder veel lichtinval door de vele raampartijen en biedt u toegang tot het zonnige balkon, welke op het zuidwesten is gesitueerd. Aansluitend aan de woonkamer is de half open keuken met hierin een L-vormige standaard keuken opstelling.
Vanuit de hal zijn 2 slaapkamers te bereiken gelegen aan de voorzijde met een oppervlakte van respectievelijk 11m² en 8,5m².
Voor de opslag en de fietsen is er een ruime berging op de begane grond en de auto kan worden geparkeerd op de eigen parkeerplaats op het voor de entree gelegen parkeerterrein.
Kortom een mooie kans om in het Stadshart te wonen in een appartement, welke nog geheel naar eigen smaak is in te richten en aan te kleden.
Bijzonderheden:
– Woonkamer 27m²;
– Balkon op het zuidwesten;
– Separate berging in de onderbouw;
– Eigen parkeerplaats voor het gebouw;
– Direct bij de winkels;
– Openbaar vervoer met halte RandstadRail naar Den Haag en Rotterdam;
– De bijdrage aan de gezonde en actieve VvE bedraagt € 155,91 per maand;
– Projectnotaris Van Buttingha Wichers Notarissen;
– Van toepassing zijn o.a. de Asbest-, Ouderdoms- en Niet bewoningsclausule
– Aanvaarding in overleg.
Heeft u interesse in dit huis? Schakel direct uw eigen NVM-aankoopmakelaar in. Uw NVM-aankoopmakelaar komt op voor uw belangen en bespaart u tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars in Haaglanden vindt u op Funda.
De gegeven informatie is met zorgvuldigheid opgesteld, aan de juistheid kunnen echter geen rechten worden ontleend. Alle verstrekte informatie moet beschouwd worden als een uitnodiging tot het doen van een aanbod of om in onderhandeling te treden.
Van toepassing zijn o.a. de Asbest-, Ouderdoms- en Niet bewoningsclausule.
Kenmerken
- 66 m2
- 3 kamers
Overdracht
- Koopprijs
- € 259.000,- k.k.
- Status
- Onder bod
- Aanvaarding
- In overleg
Bouw
- Soort
- Portiekflat
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1985
- Dak type
- Plat dak
Oppervlakten en inhoud
- Woonoppervlakte
- 66 m2
- Gebruiksoppervlakte overige functies
- 0 m2
- Buitenruimte
- 7 m2
- Inhoud
- 212 m3
Indeling
- Aantal kamers
- 3
- Aantal slaapkamers
- 2
- Woonlaag
- 3
- Voorzieningen
- Mechanische ventilatie, TV kabel, Lift
Energie
- Energieklasse
- C
- Isolatievormen
- Muurisolatie, Dubbelglas
- Soorten verwarming
- CV ketel
- Soorten warm water
- CV ketel
- CV ketel eigendom
- Eigendom
- CV ketel combiketel
- Ja
Buitenruimte
- Liggingen
- In centrum, Vrij uitzicht, Open ligging
- Tuintypen
- Geen tuin
Garage
- Soort garage
- Parkeerplaats
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Betaald parkeren, Parkeervergunningen, Op eigen terrein