Omschrijving
Op een perfecte locatie, midden in het Stadshart ligt dit goed onderhouden 3-kamer appartement met een zonnig balkon op het zuid/westen en een aparte berging box.
Dit fijn ingedeelde en lichte appartement is gelegen op de 3e woonlaag van een goed onderhouden woongebouw, welke midden in het centrum is gelegen.
Het gebouw bestaat uit drie woonlagen waarvan de hoofdentree direct op het winkelniveau is gelegen en is uitgevoerd met een centrale hal met bellentableau, een lift en een trappenhuis.
Op enkele minuten afstand zijn de restaurants, bioscoop, theater, Stadhuis en een RandstadRail halte allemaal te vinden.
Derde woonlaag:
Via de entree kom je in een L-vormige hal met een meterkast, c.v.-ruimte met c.v.-combiketel (2019) en een wasruimte met wasmachine aansluiting.
Aan het einde van de hal is de ruime en lichte woonkamer van circa 29m², welke een leuk uitzicht te bieden heeft over het Stadshart, door het grote raam met erker.
Er is een open keuken van circa 7m² met hierin een L-vormige keukenopstelling met inbouw apparatuur en met toegang tot het zonnige balkon (zuidwest).
Terug in de hal is er een badkamer welke gedeeltelijk is betegeld en uitgevoerd met een wastafel, douche en een ligbad. Naast de badkamer is de eerste slaapkamer welke een oppervlakte heeft van 7m².
Er is een betegelde toiletruimte met closet en fonteintje.
Ten slotte is er aan het begin van de hal nog een tweede slaapkamer, welke een oppervlakte heeft van 12m².
Het appartement is voorzien van een laminaatvloer.
Kortom een leuk appartement welke goed is gelegen en welke met kleine ingrepen naar eigen stijl is aan te passen!
Bijzonderheden:
– Goed onderhouden woongebouw;
– Gunstige ligging midden in het Stadshart;
– Geheel naar eigen idee aan te kleden en in te richten;
– Woonkamer van circa 29m²;
– Ruim en zonnig balkon (Z/W);
– Ruime berging op de begane grond (parkeer/straatniveau);
– Twee ruime slaapkamers;
– C.V.-combiketel 2019;
– Voorzien van aluminium kozijnen;
– VvE bijdrage € 169,23 per maand (woning) volgens voorlopige begroting;
– VvE bijdrage € 14,10 per maand (berging) volgens voorlopige begroting ;
– Van toepassing zijn o.a. de Ouderdoms-, Asbest- en Niet bewoningsclausule.
– Keuze notaris voorbehouden aan verkoper (Van Agt & Dussel notarissen);
– Oplevering in overleg;
Interesse in dit huis? Schakel direct uw eigen NVM-aankoopmakelaar in.
Uw NVM-aankoopmakelaar komt op voor uw belang en bespaart u veel tijd, geld en zorgen.
Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars in Haaglanden vindt u op Funda.
De gegeven informatie is met zorgvuldigheid opgesteld, aan de juistheid kunnen echter geen rechten worden ontleend. Alle verstrekte informatie moet beschouwd worden als een uitnodiging tot het doen van een aanbod of om in onderhandeling te treden.
Kenmerken
- 72 m2
- 3 kamers
Overdracht
- Koopprijs
- € 300.000,- k.k.
- Status
- Verkocht
- Aanvaarding
- In overleg
Bouw
- Soort
- Galerijflat
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1989
- Dak type
- Plat dak
Oppervlakten en inhoud
- Woonoppervlakte
- 72 m2
- Gebruiksoppervlakte overige functies
- 0 m2
- Buitenruimte
- 5 m2
- Inhoud
- 210 m3
Indeling
- Aantal kamers
- 3
- Aantal slaapkamers
- 2
- Woonlaag
- 3
- Voorzieningen
- Mechanische ventilatie, TV kabel, Lift
Energie
- Energieklasse
- C
- Isolatievormen
- Dakisolatie, Muurisolatie, Dubbelglas
- Soorten verwarming
- CV ketel
- Soorten warm water
- CV ketel
- CV ketel type
- Nefit Proline HRC
- CV ketel bouwjaar
- 2015
- CV ketel eigendom
- Eigendom
- CV ketel combiketel
- Ja
Buitenruimte
- Liggingen
- In centrum
- Tuintypen
- Geen tuin
Garage
- Soort garage
- Geen garage
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Openbaar parkeren, Betaald parkeren, Parkeervergunningen













































