Over deze woning
Centraal:
Via de tuin van het hofje kunt u met zowel de trap als de lift naar beneden. In deze hal is de berging gelegen. Eveneens is vanuit deze hal de parkeergarage bereikbaar met een eigen parkeerplaats. Vanuit deze hal is ook de entree naar de woning.
Indeling:
Via de entree komt u in de hal met meterkast (8 groepen) van waaruit alle vertrekken bereikbaar zijn. Het toilet is gedeeltelijk betegeld en voorzien van een toilet en fonteintje. De badkamer is voorzien van een inloopdouche, dubbele wastafel en wasmachine aansluiting.
De grootste slaapkamer is voorzien van een deur die direct naar de tuin leidt.
De 2e slaapkamer is eveneens voorzien van een deur naar de tuin.
De vloer is voorzien van plavuizen tegels welke netjes zijn doorgelegd door de gehele woning.
De open keuken is in 2021 vernieuwd. Deze is voorzien van een koelkast, vriezer, combi oven magnetron, vaatwasser, Quooker, een Bora 4 pits inductie kookplaat met afzuiging in het blad. Al het inbouwapparatuur is van het merk Siemens.
Vanuit de woonkamer komen we in de zeer ruime tuin welke van alle gemakken is voorzien. Er is een groot terras om heerlijk te dineren. Daarnaast is er nog veel ruimte voor de beplanting en speel terrein voor de kind(eren). Naast de inpandige berging in het centrale gedeelte van het complex is er in de tuin eveneens een tuinhuisje/ houten berging.
Bijzonderheden:
- Zeer ruime achtertuin van circa 132 m2;
- Keuken vernieuwd in 2021;
- Volledig geïsoleerd;
- geheel voorzien van vloerverwarming m.u.v. de badkamer;
- VvE bijdrage van € 178,- per maand;
- Oplevering in overleg;
- Gelegen in een rustig en gezellig hofje;
- Zeer centraal gelegen woning op circa 5 min. afstand van de A12 en A4.
Heeft u interesse in dit huis? Schakel direct uw eigen NVM-aankoopmakelaar in.
Uw NVM-aankoopmakelaar komt op voor uw belangen en bespaart u tijd, geld en zorgen.
Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars in Haaglanden vindt u op Funda.
De gegeven informatie is met zorgvuldigheid opgesteld, aan de juistheid kunnen echter geen rechten worden ontleend. Alle verstrekte informatie moet beschouwd worden als een uitnodiging tot het doen van een aanbod of om in onderhandeling te treden.
Stel jouw vraag over deze woning en krijg meteen het antwoord. Geen vraag is te gek.
Kenmerken
Status
Verkocht
Bouwjaar
2006
Bouwvorm
Bestaande bouw
Woonoppervlakte
73 m²
Inhoud
268 m³
Aantal kamers
3
Aantal slaapkamers
2
Energielabel
A
Tuin
Achtertuin
Garage
Geen garage
Parkeergelegenheid
Openbaar parkeren, Parkeergarage
Media & documenten
Meer weten over deze woning
Overtuigd? Ga ervoor!